Inspiracje w aranżacji - wybrane cele do osiągnięcia / stan na 04.09.2015

W tym miejscu zebrałam swoje inspiracje dla wystroju wybranych wnętrz, które zamierzam zrealizować w odpowiednim zakresie u siebie. Strona będzie aktualizowana, zanim nie obejmie całego domu.

Kuchnia (tu generalnie wszystko mi się podoba, jak mało gdzie):

Plus rolety na okna:
Mała łazienka (tu spodobała mi się kolorystyka):Wiatrołap/korytarz (miks inspiracji): 


 
Salon:


Kominek:


Schody:

Wprawdzie koncepcja wciąż ulega pewnym zmianom, to jednak prawie pewne jest, że będą w pierwszym biegu dywanowe, a w drugim ażurowe, na szynach, jak powyżej.
I będą utrzymane w takiej kolorystyce.

3 komentarze:

 1. W sumie to całkiem ciekawa opcja. Warto wziąć to pod uwagę
  http://firany-posciel.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Dużo, ciekawych inspiracji. Lubię oglądać teraz takie blogi, jak Twój gdyż aktualnie sam sobie aranżuję mieszkanie. Jestem na etapie już wyposażenia, a konkretnie ostatnie szlify i dodatki. W zeszłym tygodniu przyszły mi meble ze sklepu internetowego https://bestmeble4you.pl/, a w przyszłym tygodniu dojdzie mi oświetlenie. Myślę, że do połowy grudnia będę już miał wszystko idealnie. Fajnie, bo akurat na Święta się wyrobię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne inspiracje :) Ja też mam taki swój plik z inspiracjami i co chwilę tam zaglądam. Powoli ogarniamy budowę. Teraz będziemy montować kominek. znalazłam świetne Drzwi do kominka i zamawiamy też płytki. Może we wrześniu będę mogła umeblować już część domu.

  OdpowiedzUsuń