9 stycznia 2018

2017

Późno bo późno, ale jednak postanowiłam zrobić migawkę z roku 2017. Trochę dlatego, by sprawdzić, dlaczego ten czas tak szybko ucieka, a trochę z ciekawości jak to będzie wyglądało. 

Plan polegał na wybraniu po jednym zdjęciu z każdego miesiąca zeszłego roku. Co mnie bardzo zdziwiło - były miesiące, w których wybór był naprawdę trudny! Tym samym część wydarzeń została "pominięta", ale wpływ na to miała także nadzwyczajnie słaba jakość zdjęć (jak np z koncertów, a tych  były dwa w zeszłym roku - polecam każdemu wydarzenia z Hansem Zimmerem, my z pewnością wybierzemy się ponownie!).

A oto efekt:

1. Styczeń o kulach, dzięki psiakowi 2. Pierwsza ozdoba na ściany w domu 3. Targi Home & Decor w Poznaniu 4. Targi Motor Show
5. Robimy ogród! 6. Co tu dużo pisać... 7. Poznańska architektura o zmroku podczas powrotu z obrony TK i sądów 8. Wystrój Eatalia w Poznaniu - polecamy, smacznie!
9. POSITANO 10. Halloween 11. Wcześniejsze prezenty gwiazdkowe 12 - haha, brak miejsca :)Co się nie zmieściło? Wspomniane koncerty - Ania Dąbrowska, Hans Zimmer. Podróże służbowe po Polsce. Nowe meble w domu (w końcu salon zaczyna wyglądać!) - może zasłużą na własny post. Relacja Positano-Sopot (także chyba zasłuży na swoje miejsce na tej stronie). A i jeszcze Święta Bożego Narodzenia, o tym także osobno będzie trzeba wspomnieć. Trzymajcie kciuki aby starczyło sił mimo choroby (jak zwykle na przełomie roku mnie rozłożyło) by to wszystko nadgonić!

7 komentarzy:

 1. Bardzo fajne podsumowanie :) szkoda tylko, że tych zdjęć tak mało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja aktualnie zajmuje się wykończeniem swojego domu i aranżacją pomieszczeń. W związu z tym chciałem się was zapytać czy takie rozwiązanie jak Fototapety widok z okna przedstawiające to waszym zdaniem dobry pomysł? Ktoś ma może takie u siebie i może powiedzieć mi jak to wygląda na żywo?

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczny piesek :) Wygląda na to że tamten rok super minął.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za inspiracje. Ja ostatnio się przeprowadzałam i skorzystałam z wielu porad dostępnych w internecie. A jeśli chodzi o przeprowadzkę to bardzo dobrym wyborem jest firma TDU Przeprowadzki: http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/miedzynarodowe.html.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli szukasz kominka do swojego domu polecam zajrzeć na www.ignif.com/drzwiczki-kominkowe/. Ta firma ma niesamowitą ofertę i myślę, że bez problemu wybierzesz tam kominek dla siebie. My też będziemy tam zamawiać.

  OdpowiedzUsuń