12 stycznia 2017

Plany, plany, plany


Zaczynam się zastanawiać, czy ze mą jest coś nie tak... Nie potrafię się skupić na pracach, które aktualnie powinniśmy wykonać (jak np. projekt schodów, wybór listw podłogowych) i zamiast tego wymyślałam sobie coraz bardziej skomplikowane projekty na przyszłość...

Aktualnie uznałam, że musimy mieć osobne miejsce na jadalnię. Tak by na te 3-4 okoliczności w roku nie trzeba było specjalnie rozkładać stołu i by właśnie taki gdzieś sobie czekał na te okazje. Przez parę dni próbowałam przemeblować w myślach dół naszego domu by znaleźć ten kąt i wiecie co? Nie da się bez zniszczenia dotychczasowego nakładu pracy. Frustrujące? Ależ gdzież tam - to było inspirujące! Co zatem wymyśliłam?Ogród zimowy. Nie więcej, nie mniej. Po przeczytaniu kilku artykułów i rozmowie dyscyplinującej z drugą połówką zdaję sobie sprawę, że pomysł z pewnością musi poczekać parę lat, ale pomarzyć można już teraz (i wybrać inspirację)!

Co Wy na to?

źródło: https://www.domowy.pl/porady/na-przekor-chlodom.html
źródło: http://www.ellegance.pl/
źródło: http://www.homebook.pl/inspiracje/ogrod/180519_-ogrod-styl-klasyczny
źródło: http://www.allux.pl/ogrody-zimowe,4.html
źródło: http://www.sampre.pl/ogrody.html
źródło: http://gvg.com.pl/oferta/ogrody-zimowe/
źródło: http://www.wisniowski.szczecin.pl/index.php?s1=nzt125&vl=0

  Macie może jakieś doświadczenia z budową ogrodu zimowego? Może jakieś rady? 
6 komentarzy:

 1. Coś pięknego! Taki ogród to świetny pomysł, szczególnie w naszym klimacie, gdzie lato nie trwa zbyt długo. Co do miejsca na jadalnie, zgadzam się, że trzeba znaleźć na nią miejsce. Wspólne posiłki bardzo zbliżają. Trzymam kciuki, żeby Twój pomysł doczekał się jak najszybszej realizacji. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się tak urządzone pomieszczenia! W dni słoneczne jest tam masa światła i niemalże o każdej porze jest tam niesamowity klimat!

  OdpowiedzUsuń
 3. This text is invaluable. Where can I find out more? netflix account

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe rozwinięcie tradycyjnej formy domu. Zimowy ogród to również moje marzenie, jednak na swoją realizację będzie jeszcze musiało trochę poczekać :)Jednak już widzę się w takim wnętrzu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepięknie to wygląda! Też chcę mieć u siebie zimowy ogród. Mamy zamiar zabrać sie za to w tym roku :) Najpierw jednak czekają nas prace w ogrodzie na zewnątrz - jest co robić.

  OdpowiedzUsuń
 6. I feel absolutely confident I'm with a better route to financial success. mortgage calculator If you instead desire to calculate for the known ending balloon payment, please use our. canada mortgage calculator

  OdpowiedzUsuń