5 kwietnia 2016

Bliżej naturyWiększość z nas z pewnością z radością przyjęła te ciepłe wiosenne dni, jakie ostatnio zagościły w naszym kraju. Ponieważ słońce świeci coraz dłużej - mamy więcej czasu i  ochoty, aby podziwiać wszystko poza domem/biurem czy gdziekolwiek teraz siedzimy. 

Przebywanie w domu w okresie pięknej pogody jest z pewnością dla niektórych torturą. Ale gdyby tak móc wszystko połączyć? Kontakt z naturą z usposobieniem domatora?  
W trakcie przeglądu Pinteresta natrafiłam na link do MIM Design. W portfolio znajduje się intrygujący projekt PLE Residence - łączący dom z otaczającą naturą.
 
Jest to rezydencja w Melbourne, w zielonej dzielnicy Kew, łącząca w swoim wnętrzu nowoczesność z tradycją.  Projekt ten stanowi odpowiedź na pragnienie klientów, pragnących stworzyć eklektyczne otoczenie, które obejmowałoby właśnie prostą nowoczesność i tradycję, od mebli aż do wykończeń i stolarki pomieszczeń. Efekt prac możecie sami ocenić (źródło zdjęć na stronie MIM Design):
 
 
  
 
Czy uważacie, że projektantom udało się osiągnąć zamierzony efekt?
 
Nam się z pewnością podoba i posłuży za inspiracje w dalszych pracach remontowych:)
 

 

1 komentarz:

  1. Wygląda to genialnie, jednak tu wiadomo, że bardzo ważne będzie to gdzie macie położoną działkę i jak urządzicie swój ogród.

    OdpowiedzUsuń