14 marca 2016

Wnętrzarskie inspiracje z podróży cz. II

Witam po przerwie!
 
W pierwszej kolejności - pragnę się usprawiedliwić za ponad miesięczną nieobecność. Nasz dom, mimo, że wciąż nieukończony, został wywrócony do góry nogami, a to za sprawą nowego lokatora - Viggo. Kto zagląda na nasz profil na FB - ten miał już okazję poznać naszego małego rozrabiakę. Kto nie - może poczekać na oficjalny post zapoznawczy (w planach).

Przechodząc dalej... Pomimo dziecka w domu - musiałam także ostatnio wyjechać. Chwile pełne tęsknoty umilił mi pobyt w Kudowie Zdrój - w Etcetera Resto Bar.

Źródło: Własny Zakątek

Jest to miejsce dość niezwykłe: z zewnątrz niepozorny lokal, nieopodal Parku Zdrojowego, przyciąga jednakże ciepłym oświetleniem, zachęcając tym samym do zajrzenia do środka...

... A tam czeka na Was wspaniały zapach wypiekanych słodkości oraz niebanalne wnętrze!

Klimat surowy, typowo loftowy, łagodzony jest przytulnym oświetleniem (dlatego też niestety moje zdjęcia nie będą powalające jakościowo, tym bardziej, że wykonane bez profesjonalnego sprzętu), trzaskającym wesoło ogniem z kominka, odpowiednią muzyką i tym ciasteczkowym zapachem.

Wystrój dopracowany został w najdrobniejszych detalach - w każdym miejscu znajdzie się forma przykuwająca naszą uwagę - począwszy od stołków barowych, po napis na toalecie ;)

Dla koneserów stylu przemysłowego - Etcetera będzie prawdziwą kopalnią inspiracji. Poniżej krótka fotorelacja z wizyty:

Źródło: Własny Zakątek
 
Źródło: Własny Zakątek
 
Źródło: Własny Zakątek
 
 Źródło: Własny Zakątek
 
 Źródło: Własny Zakątek
 
 Źródło: Własny Zakątek
 
 
I na zakończenie jeszcze zbliżenie na parę detali (diabeł tkwi w szczegółach przecież!):

Źródło: Etcetera
 
Źródło: Etcetera
 
Źródło: Etcetera
 
Źródło: Etcetera
 
W cieplejszych miesiącach możemy oczywiście cieszyć się chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu (niestety marzec do takich się nie zalicza, także pozostaje mi tylko powołać się na zdjęcie Etcetery):

Źródło: Etcetera
 
Uroczo, prawda?

Mam nadzieję, że nie trzeba Was dodatkowo zachęcać do odwiedzin!
 

 

3 komentarze:

  1. Toaleta zwala z nóg :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Napis "Toaleta" jest przezabawny! Że nikt wcześniej na takie rozmieszczenie literek nie wpadł to się dziwie ;D Bardzo klimatyczna te restauracja- książki, kominek... świetna sprawa!:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Też zwróciłam uwagę na napis toaleta :) Fajny klimat i miejsce. Wygląda tak, że chciałoby się tam poczytać książkę i odpocząć od hałasu. Ciekawe jak tam jest, gdy sala jest wypełniona.

    OdpowiedzUsuń