29 stycznia 2016

Wybrane inspiracje dla salonu

Tak się składa, że jesteśmy coraz bliżej (wiem, wiem - trochę czasu nam to zajęło...) zakończenia prac w salonie. Postanowiłam zatem przejrzeć dotychczas zebrane inspiracje - po pierwsze: aby się upewnić, że idziemy w dobrym kierunku, po drugie: aby zrobić dla Was przydatne zestawienie.
 
Nie spodziewałam się jednak, że po odnalezieniu tych wszystkich zachwycających projektów, jakie tu opisywałam, okaże się, że nie wszystkie takie nadal są... Wynika to chyba z faktu, że z każdą kolejną aranżacją, jaką widziałam, odkrywałam nowe możliwości w ramach architecture & design.
 
Prezentuję zatem poniżej moje subiektywne zestawienie inspiracji dla idealnego salonu. Mam nadzieję, że i dla Was będą one przydatną inspiracją. Nie zawsze przecież trzeba zrobić generalny remont aby zmienić pomieszczenie - czasem wystarczą dodatki, takie jak obraz, dywan, czy poduszki.https://homeadore.com/2015/12/03/villa-sole-resin/
https://homeadore.com/2015/10/09/parc-loft-2c-design/I na zakończenie mój zdecydowany numer jeden, stanowiący naszą inspirację:


http://wlasnyzakatek.blogspot.com/2015/01/ach-ten-kapsztad.html
 
Przy okazji zapytam - macie jakieś ulubione miejsca, w których kupujecie/zamawiacie obrazy?


2 komentarze:

  1. wow, niektóre zapierają dech w piersiach :) cudo, ale trzeba mieć na prawdę dużą powierzchnię i portfel hihi

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie szukam jakichś inspiracji dotyczących okiem. Chciałabym je czymś zakryć, aby ograniczyć dostęp słońcach w określonych porach dnia. Jakoś nie przepadam za roletami, więc u siebie w domu planuje powiesić zasłony albo żaluzje - jeszcze się nie zdecydowałam. Fajne modele ma też sklep z zasłonami więc jeżeli szukacie czegoś dla siebie, to możecie tam zajrzeć. Może akurat coś Wam się spodoba.

    OdpowiedzUsuń