24 listopada 2015

MUST HAVE

Każdy ma swoją własną listę must have. Dla niektórych będą to książki, dla innych ubrania, dla mnie... meble i dodatki.
 
 
 
Znajdują się tu zarówno rzeczy banalne (jak np. podkładka na bok sofy) jak i designerskie projekty. Oczywiście ostateczną decyzję, które z tych rzeczy wprowadzę do domu, podejmę dopiero w momencie, kiedy skończymy prace wykończeniowe, tak aby dopasować wszystko fakturą i kolorem. Lista zatem z pewnością będzie aktualizowana, niemniej jednak na chwilę obecną przedstawia się następująco:

 
Meble wypoczynkowe:
Meble w stylu BarcelonaStolik kawowy:
Stolik kawowy - drewno, marmur czy aluminium?

 

Krzesło - Bubble czy Egg?

 
 
 
Oświetlenie:
 
 
 
 Stolik pomocniczy:
 
 
Pozostałe:
 
 


A na Waszej liście co się znajduje?


 

4 komentarze:

 1. wow, jakie designerskie meble, ciekawa jestem ile osób w Polsce, ba na świecie ma mieszkania urządzone tylko takimi meblami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że gdyby dom był urządzony tylko takimi meblami, to pewnie straciłyby one na swojej wyjątkowości i nie miałyby odpowiedniego tła aby się wyróżniać. W każdym razie tak to będę sobie tłumaczyć, kiedy zdecyduję się na jedną z tych rzeczy :)

   Usuń
 2. Ja ma upatrzony stolik w Jysku..http://jysk.pl/salon-jadalnia/stoliki/stolik-taps-l-bambus-bialy

  .też ostatnio wydaje na dom...zamiast na siebie, hehe.
  ale w sumie to prawie to samo. bo w końcu Ja przebywam w tej "okupionej" przestrzeni i poprawiam sobie humor kolejnym fajnym np. kubkiem lub kocykiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo, aczkolwiek ostatnio trochę wyrwałam się z przeznaczania wszystkich oszczędności na dom, co także było miłe. Niestety na chwilę - bo siedząc później na kanapie doszłam do wniosku, że w sumie ta lampa by się jednak przydała itp.

   Usuń