5 września 2015

Wokół domu

Atrybutem domu powinien być jego ogród. Ta część wita gości o każdej porze roku, a nadto latem stwarza wspaniałe miejsce do wspólnego spędzania czasu.

Wprawdzie wrzesień jest miesiącem, kiedy powoli wszystko szykujemy do zimy - jednakże u nas, jak zwykle na opak, projektujemy dopiero ogród :) Pomysłów i inspiracji jest wiele - poniżej kilka wybranych (znalezione w internecie - google, pinterest).


 
 
  

 6 komentarzy:

 1. Wygląd tarasu też jest bardzo ważny, więc warto poświęcić temu odpowiednią ilość czasu. Ostatnio na stronie https://yourhomestory.com.pl/ogrod/lancuchy-led widziałam bardzo fajne łańcuchy led, które dobrze sprawdzą się w takim ogrodzie. Dobre oświetlenie naprawdę jest w stanie zrobić dużą różnicę.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie w okół domu przede wszystkim muszą być jakieś rośliny. Drzewka, krzewy oraz kwiaty. Im więcej kolorów tym lepiej. Bardzo lubię też kwiaty, które bardzo ładnie pachną od razu, jeśli tylko otworzy się okno i wpuści czyste powietrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli wybieracie się na wakacje nad wodą, na kajaki, zaglowki itd to polecam odzież wodoszczelna. Jestem pewna, że taka odzież bardzo wam się przyda. My już powoli planujemy nasz urlop w lipcu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdybyści szukali sprawdzonego okulisty to polecam okulista żukowo. Terminy tam są szybkie a ceny przystępne. Ja jestem zadowolona, bo w koncu mam dobrze dobrane szkła do okularow.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie macie plany na wakacje? Ja już kupiłam kajak dwuosobowy i w lipcu ruszamy na dwutygodniowy spływ kajakowy. Już nie mogę się doczekać! Czuję, że będzie super.

  OdpowiedzUsuń
 6. Naprawdę pięknie ;-) A jak patrzysz na odkurzacz centralny w domu? W sensie to - https://mateomarket.pl/odkurzacze-centralne-i-akcesoria,c1367.html ? Słuszny kierunek czy raczej średnio?

  OdpowiedzUsuń