15 września 2015

Kochamy drewno!

Tak- kochamy drewno we wnętrzach. Jest eleganckie, naturalne, lekkie. Może stanowić główny motyw całej aranżacji, ale także tylko jeden detal, jak np. stolik. Jest naszym łącznikiem z naturą, wprowadzającym do wnętrza spokój i harmonię.

Kiedyś podczas szukania aranżacji z drewnianymi żaluzjami natrafiłam na projekt apartamentu w gdyńskim kompleksie Sea Towers.  Postanowiłam trochę zgłębić temat i się okazało, że realizacja ta otrzymała nagrodę w VII edycji konkursu VascoART (2012 rok).

Dbałość o detale i spójność koncepcji jest tutaj na najwyższym poziomie. Zresztą - zamiast opisywać, lepiej pokazać:  
 
Gratulacje dla projektanta - Ewy Pruchniewicz z ARTECO Szczecin, ale także dla wykonawców i przede wszystkim - właścicieli tego pięknego miejsca!

1 komentarz:

  1. A ja myślę o takim stylowym łóżku w szarej kolorystyce: https://www.edinos.pl/lozko-rosea-160x200-szare . Dlaczego właśnie te? Bo jest praktyczne, ma pojemne szuflady, które wykorzystam do przechowywania pościeli. Nie mam dużej sypialni i każdy kawałek powierzchni chce mieć zagospodarowany. Jednocześnie zalezy mi, aby łóżko było wygodne i zachęcało do odpoczynku

    OdpowiedzUsuń