6 listopada 2014

Inspiracje dla wiatrołapu i korytarza


Jak Cię widzą, tak Cię piszą... 

Wiatrołap w domu to stosunkowo niewdzięczne miejsce. Powinno być przecież reprezentatywne - jest pierwszym pomieszczeniem w jakim się znajdziemy po wejściu do domu, a zatem powinien oddawać jego charakter. Jednakże jest to miejsce przechodnie, którego zadaniem jest złapanie wiatru, deszczu, pisaku itd. Wszystko dałoby się idealnie pogodzić, gdyby to pomieszczenie miało np. 10 m kw. Niestety, my takim nie dysponujemy, wobec czego będziemy musieli się sporo nagimnastykować aby urządzić go funkcjonalnie i ładnie.

Poniżej inspiracje:
I trochę pomysłów na dalszy korytarz:


7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę przyznać, że bardzo ładnie jest to wszystko zaprojektowane. Warto jeszcze zwrócić uwagę na pewną kwestię. Mianowicie istotnym byłoby zamontowanie dobrej wycieraczki wejściowej https://www.alumatex.pl która na pewno pomoże uchronić przedpokój przed dostawaniem się zbytniej ilości brudu z zewnątrz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie, ładnie, aczkolwiek fajniejsze inspiracje widziałem na blogu
  http://samstyl.refy.pl/. Może nie tyle fajniejsze, ale autor stara się i aktualnie dodaje nowe wpisy o płytkach, meblach czy aranżacji pomieszczeń. Tobie zaś ostatnio trochę się leniło. Napisz coś fajnego o wystroju, a zamiast 4/5 gwiazdek dam 5/5. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne aranżacje. Na pewno wykorzystam niektóre pomysły u siebie :) Przedpokój mamy spory i miałam problem z zaaranżowaniem go. NA razie wybrałam farby zmywalne - https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/Ranking-najlepszych-farb-zmywalnych i płytki. Cały czas szukam mebli i dodatków.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne aranżacje i ciekawy wpis :) My jesteśmy dopiero na etapie wyboru okien do domu z https://dakea.pl/produkty/akcesoria-montazowe/ ale na pewno skorzystam z Twoich porad gdy będe w końcu urządzać nasze nowe cztery kąty :) Szczerze już się nie mogę tego doczekać.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny wpis :) Aranżacje też super. My chcemy mieć dużo kwiatów w domu i ogrodzie. Nie wyobrażam sobie mieszkać w miejscu w którym nie ma zieleni i kwiatów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla mnie czas budowy domu to naprawdę stresujący czas. Trzeba podjąć wiele decyzji, ogarniac wszystko i ciagle podnosić wydatki. Tutaj https://polskiebudowlane.pl/portal/ znalazłam bardzo fajny portal budowlany, który pomaga mi to wszystko z głową ogarnąć.

  OdpowiedzUsuń