16 października 2014

Podłoga

Przeglądając mnogość aranżacji kuchni i łazienki w internecie, zdecydowaliśmy się na naśladowanie dwóch projektów.

Zakochałam się w kuchni od http://loftstudio.pl/ 

imageZ kolei w przypadku łazienki przedstawione poniżej zdjęcie może nie jest  projektem, który chcieliśmy wiernie odwzorować, gdyż zależało nam aby była nowoczesna, minimalistyczna, a przy tym reprezentatywna;), za to  kolory są zgodne z naszym wyobrażeniem:


image

Wracając do podłogi: do kuchni postanowiliśmy wybrać jasny gres (najlepiej złamana biel),a w łazience miały królować szarość i czerń (najlepiej z mozaiką!).
Wybór płytek, pomimo tego, że wydawało nam się, że wiemy prawie konkretnie czego chcemy, okazał się być ARCY TRUDNY.

W marketach budowlanych nie było niczego, co by choćby wizualnie zbliżało się do naszej wizji (o jakości nie wspomnę). Wybraliśmy się zatem do salonów z płytkami. Ceny, owszem, powalające. Podeszliśmy do nich jednak z dużą rezerwą, ponieważ sądziliśmy, że jak już znajdziemy konkretny model, to kupimy te płytki taniej przez internet.
Tylko konkretny model…
image
Kuchnia???
image
Łazienka?!
Szukaliśmy przeszło 2 tygodnie. Nikt mi nie wmówi, że można wejść do sklepu i od razu powiedzieć: to ta rzecz! Kupuję! (no chyba, że byśmy dysponowali nieograniczonym budżetem).
Ostatecznie nasz wybór, okupiony niejedną kłótnią, ogromną ilością poświęconego czasu i przekroczonym na dany zakres budżetem, padł na:

Kuchnia:
image

Łazienka:

image

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz